Вхід для клієнтів:  (?)  
  

  
 

Про нас

ivg

Що таке "ПМ Плюс"?

     Розпочати,напевно,треба з пояснення логотипу "ПМ Плюс." Це, власне, моє ім'я та прізвище , господаря майстерні та сайту. А "Плюс " означає те, що працюю я не сам. Завжди є співробітники, помічники, підрядники та компаньйони. Але за все, що робиться та виноситься з майстерні я відповідаю особисто, головні роботи, частіше, виконую сам. Тобто я і господар і майстер.

Чи розвивається майстерня в щось більше?


     Скоріше ні. У нас немає планів перерости у фабрику чи завод. Я особисто також не бачу в цьому сенсу. Фабрик у нас багато,а от майстрів на фабриках...Продукувати безликі меблі з тирсоплити для середньостатистичного покупця справа не для майстра. Хоча для більш повного завантаження наших потужностей ми виготовляємо деякі речі не великими серіями. Наша майстерня  безперервно розвивається та збільшує свої можливості. Вже зараз може виготовити будь-який виріб з дерева,або замінників,але фабрикою стати ми не плануємо. І якщо в нас буде багато працівників,то тільки майстрів. В майстерні повинні працювати майстри.


Чим займаємось ми?


     Ми виготовляємо речі ,в основному,по особистих замовленнях та під вимоги замовника .Заохочуємо максимальне використання масиву деревини. Це екологічно безпечно, довговічно,престижно,гарно. Намагаємося зрозуміти наміри та побажання замовників, допогти у виборі стилю, кольору, матеріалу. Для надання повної консультації радимо дозволити особисте ознайомлення з помешканням, де будуть використовуватись наші вироби, а у разі не повного розуміння того, що буде зроблено пропонуємо виготовити комп'ютерну модель майбутнього виробу. Це, практично,більше ніж фото. Модель можна обертати, оглянути в різних ракурсах, вчасно зробити поправки.


Чому на сайті мало картинок?


     Виставляємо тільки свої вироби та проекти. Та і то не всі. Решту можуть побачити тільки наші клієнти ,ввівши отриманий код, або при зустрічі в паперовому каталозі.В наш час в інтернеті є величезна маса картинок,які просто копіюються і виставляються на різних сайтах. Ми не хочемо, щоб у нас копіювали(крали) картинки. Але якщо замовник знайде в інтернеті щось цікаве для себе,то ми можемо виготовити меблі або столярні вироби і по картинці.


Вхід для клієнтів


     Цей захід ми були вимушені ввести для обмеження розповсюдження зайвої інформації. Без вводу кода видно тільки загальну та стандартну інформацію. Не видно цін( в тому числі окремого розділу) та найбільш цікавих виробів. Отримати код можна за вказаними телефонами в розділі "Контакти".Чи є у нас девіз?


     Бездоганна якість за помірну ціну. Замовник повинен залишитись задоволеним.Це є головний зміст нашої майстерні.Якщо у нас черга,то це не може бути причиною підвищення цін,пришвидшення виконання замовлень за рахунок пониження якості.


Бажаю приємної співпраці. Петро Махнюк.

 

 


     
img