Вхід для клієнтів:  (?)  
  

  
 

Фасади для меблів.

Фасади - це зовнішній вигляд, основа меблів. Ми виготовляємо майже всі типи фасадів. Під замовлення можемо виготовити будь-які розміри та у будь-яких кольорових гамах. Зауважте, ми не перепродаємо чужі вироби, як це робить більшість виробників меблів у нашому місті. Тому ми виготовимо саме те, що ви замовите. А ціни, які у нас без націнки посередників та відсутності транспортних видатків, вас приємно здивують.

СтілМодель f-21.Масив дерева. На даному зразку для підкреслення текстури деревини використано патинування та вибілюєче тонування. Колір тонування та розміри можуть бути будь-якими під замовлення.
model-22Модель f-22.Масив дерева. На даному зразку в якості тафлі вставлене шкло з матованим малюнком. Малюнок можемо нанести будь-який, в тому числі кольоровий.

Моделі f-1-5.МДФ шпонований. Вважаємо цей тип фасадів самим перспективним. В ньому поєднане використання дерева та МДФ, що підвищує стабільність проти короблення та знижує ціну. Колір тонування та розміри можуть бути будь-якими під замовлення.

СтілМодель f-1. МДФ шпонований. Класичний варіант.
СтілМодель f-2. МДФ шпонований. Класичний ускладнений варіант.
model-22Модель f-3. МДФ шпонований. Модель по способу виготовлення аналогічна моделі-1.
СтілМодель f-4. МДФ шпонований. Модель по способу виготовлення аналогічна моделі-1. Малюнок асиметричний, тому такі фасади краще встановлювати парами.
model-22Модель f-5. МДФ шпонований. Модель по способу виготовлення аналогічна моделі-1.
  СтілМодель f-6. Масив дерева та МДФ шпонований. Боки виготовляються з масиву дерева, а середина із шпонованого МДФ. Колір тонування та розміри можуть бути будь-якими під замовлення.
model-22Модель f-7. Масив дерева та МДФ фарбований. Боки виготовляються з масиву дерева, а середина із фарбованого МДФ. Колір тонування та розміри можуть бути будь-якими під замовлення.
СтілМодель f-8.Масив дерева та МДФ фарбований. Боки виготовляються з масиву дерева, а середина із фарбованого МДФ та накладкою з шпонованого МДФ. Колір тонування та розміри можуть бути будь-якими під замовлення.
model-22Модель f-9. МДФ фарбований. Фасади даного типу вирізняються високою яскравістю та міцністю покриття. Колір та розміри можуть бути будь-якими під замовлення.


Сторінка:  1

 


     
img