Вхід для клієнтів:  (?)  
  

  

Меблі корпусні.

Вітальня

Вітальня "lrf-023". . Нашою метою було створення невеликої сучасної вітальні,яка не буде займати зайвого місця,не буде візуально зменшувати простір приміщення і в той же час буде виконувати необхідні функції. Розміри вітальні 1760х2700. Висота тумби для телевізора 45см.

 Вітальні  виготовляються у  невеликих кількостях навіть без замовлень. Проте під замовлення можемо виготовити в із врахуванням особистих побажань . Корпус може бути виготовлений з ЛДСП, шпонованого ДСП, шпонованого МДФ, масиву дерева.

Вітальня

Вітальня "lrf-026". Це також вітальня із серіі малогабаритних,але виконана в іншому стилі. Розміри 2660х2000. Висота тумби для телевізора 40 см. Конструкція вітальні дозволяє її виготовити повністю з ЛДСП,а значить вона може бути не дорогою,а розміри можна змінювати.

Вітальня

Вітальня "lrf-027". Ще один варіант малогабаритної вітальніі. Розміри 3000х1800. Висота тумби для телевізора 45 см. Повинна сподобатись тим,кому набридли прямі лінії та квадрати. Поважні заокруглі форми та шпоновані поверхні підкреслять вишуканий смак та стриманість.

Кухня

Кухня.Фарбований МДФ. Для зміцнення покриття поверх фарби нанесено слой півматового поліуретанового лаку.

Кухня

Кухня.Корпуси ЛДСП.Фасади - шпонований МДФ. Вмонтовані варочна поверхня та духовка.

Шафа-купе

Шафа-купе. Матеріал ЛДСП. Класичний варіант бюджетної шафи-купе. Виготовляємо під замовлення, попередньо робимо 3D-модель, пропонуємо варіант, який найкраще підходить у дане приміщення, але виготовляємо узгоджену модель з замовником. Можливі значні ускладнення з використанням шпонованих деталей, деталей з дерева та шкла.

Сторінка:  1, 2     
img