Вхід для клієнтів:  (?)  
  

  

Арки, двері.

 
img    Арка. Масив дуба. Тонована в більш темний колір. Для підкреслення структури дуба нанесена темно-коричнева патина. Конструкція верху в вигляді еліпса.
Арка2 Арка2 Арка2
img   Арка. Масив дуба. Не тонована. Покриття - півматовий поліуретановий лак. Конструкція верху в вигляді півкола.

img   Арка. Масив дуба.Шпон дуба.Не значне тонування. Покриття -imgпівматовий поліуретановий лак. Конструкція верху в вигляді не повного півкола. На стійках використана тафлева конструкція.
 Форми арок
  Типові форми склепінь.
Арка6Арки можуть бути самих різних форм та конструкцій. Наприклад,з поличками або із шкляними вставками.
img   Арка в обтічних лініях.img
Арка8Варіант арки "Ом". Рекомендуємо для великих приміщень.
  Варіант виготовлення широкої арки для стіни товщиною більше 40см .

   На замовлення виготовляємо арки будь-якої конфігурації та для стін будь-якої товщини. Для стін товщиною більше 30см. використовуємо тафлеву конструкцію

 Досить поширений стиль в білих тонах. Якщо білою фарбою покрити дуб, як в даному разі, то залишаться специфічні пори, які досить суттєво додадуть вигляду виробам.
img Двері арочні. Масив дуба. Не тоновані. Покриття - півматовий поліуретановий лак. Виготовлені по технології з переклеюванням(євро брус). Це забезпечує повну гарантію від короблення. Двері виготовлені з накладкою,яка не залишає жодних шпар для ока. А вставні гумові ущільнювачі забезпечують хорошу звуко-  та теплоізоляцію,безшумне  закривання.
imgimg
img Двері напіварочні. Масив дуба. Легке тоновання. Легка патина(затоновані пори). Покриття - півматовий поліуретановий лак. Виготовлені по технології з переклеюванням(євро брус). Це забезпечує повну гарантію від короблення. Двері виготовлені з накладкою,яка не залишає жодних шпар для ока. А вставні гумові ущільнювачі забезпечують хорошу звуко-  та теплоізоляцію,безшумне  закривання.
 img

Сторінка: 1,2

 


     
img