Вхід для клієнтів:  (?)  
  

  

Вироби з металу

ЛіжкоЛіжкоЛіжко

Лава для жиму.

Ніби спортивних тренажерів в магазинах є достатньо, але вони не завжди відповідають вимогам та побажанням. Ми можемо виготовити, практично, будь-які тренажери по вашим вимогам. Попередньо, звичайно, робимо 3D-модель та узгоджуємо деталі. При цьому ціни, як виявилось, не перевищують магазинні. Напевно, це завдяки відсутності посередників.
ЛіжкоЛіжкоЛіжко

Станок для різання каменя.

Практично всі, хто розпочинає бізнес у сфері виробництва в Україні має серйозні проблеми з обладнанням та станками. Дешеві китайські станки виготовляють з тонкої бляхи та пластмаси. Вони не придатні для великого терміну використання і про точність мову взагалі вести не варто. Ну а наймані робітники такі станки виводить з ладу за лічені дні. В той же час купувати професійне обладнання за тисячі доларів у починаючих бізнесменів, як правило, нема коштів. Ось тому у нас дуже поширені саморобні станки. Але якщо за їх виготовлення беруться не достатньо досвідчені майстри, то результат буде також негативний.
Ми ж можемо запропонувати оптимальний варіант. У нас є досвідчені майстри, які виготовили не один десяток подібних станків. Їм можна довірити всі розрахунки, проектування та виготовлення. Перед вами один із самих складних станків. Він працює мало не цілодобово в жахливих умовах. Адже для різання каменя подається вода, утворюється туман болота. В цьому станку всі рухомі деталі(крім диска) герметично закриті, асинхронний двигун також може працювати досить довго без обслуговування та перегріву а регулювальні елементи виготовлені з нержавіючої сталі.
Ну і ще одна перевага таких станків в тому, що при потребі можна завжди щось доробити, переробити і відремонтувати. Адже в них майже нема деталей з пластмаси, чугуна та дюралі!

Сторінка:  1,     
img