Вхід для клієнтів:  (?)  
  

  
 

Послуги


Головне завдання нашої майстерні-виготовляти меблі та різні столярні вироби. Проте ми надаємо багато супутніх послуг.


Моделювання


   Ми можемо виготовити комп’ютерну модель майбутнього виробу,або частину кімнати з виробом,якщо необхідно перевірити загальний вигляд. Модель можна обертати,оглянути з різних боків,міняти кольори та змінювати саму модель. Модель створюється по реальних розмірах. Тобто картинку ми бачимо у масштабі,а недостаючі розміри(нові,що з'явились в процесі моделювання) можна зняти з моделі. Коли якась річ виготовляється вперше і аналогів до цього не було ,то комп’ютерне моделювання стає просто необхідністю.Таким чином можна уникнути багатьох помилок дизайну та досягти повного порозуміння з замовником.


Консультації


   Поради досвідчених майстрів допоможуть тим, хто не володіє тонкощами дизайну,гармонії та не знає особливостей різних матеріалів. Ми завжди пояснимо наслідки рішень замовників.Так,останнє слово за ними. Ми можемо надати лише пораду .


Заміри


   Замовник не завжди впевнений у необхідних розмірах того,що він хоче замовити. Наприклад,арка,двері чи вікно без замірів спеціаліста замовляти досить ризиковано. При потребі, майстер виїде до замовника та особисто визначить точні розміри майбутнього виробу.


Доставка та встановлення


   Як правило,виконується по додатковій домовленості. На відстань до 10 км. доставляємо вироби безкоштовно.
     З допомогою нових способів доставки,наприклад "Нова почта", тепер цілком реально доставити замовлення в будь-яку точку України. Упаковка та відправка відбувається за рахунок майстерні,сама доставка-за рахунок замовника. Про ціни доставки можна дізнатись у наявних транспортних компаній поблизу замовника.


Ремонт.


   Ми беремо також замовлення на ремонт та реставрацію виробів з дерева та замінників.Повну заміну деталей,як правило,узгоджуємо. Можемо зробити також реконструкцію та зміну кольору виробу.

 


     
img