Вхід для клієнтів:  (?)  
  

  

Акустична система "PMplus-100h".

Загальний вигляд

staircase Базова модель акустичної системи "PMPlus-100h". Номінальна потужність 2х100 Вт. Висота 130см. Вага 2х50кг. Система чотириполосна. Відповідно низькочастотний динамік(10 дюймів) працює як сабвуфер на частотах до 200 Гц. Загальна пропускна здатність системи 30-22 000 Гц. Відразу поясню нижню частоту 30 Гц. Фазоінвертор дозволив би понизити цю частоту, але корпус закритого типу, який тут використано дає звук більш натуральний та приємний на слух.

Трохи ближче

staircase

При ближчому розгляді можна зауважити, що прямих ліній та паралельних сторін майже нема. Це зроблено не тільки для вигляду, а і для кращого звучання системи. Це боротьба з стоячими хвилями, які дають ефект бубніння. Врешті це одна з вимог для акустичних систем класу "Hi-End". Цоколь також не тільки для вигляду. Він повністю закритий знизу, але має вікно для доступу. Цоколь частково закладений металом для збільшення ваги і частково збільшує внутрішній об'єм низькочастотної системи, який в загальному має 70л..

Заглянемо в середину.

staircase

Всередині акутичні системи також повністю відповідають максимальним вимогам. Ребра жорсткості протидіють вібрації стінок. З цією метою також під войлоком є 2мм слой смоли. Це значно краще ніж розповсюджене покриття безшумкою тому, що смола частково проникає в МДФ та войлок. Подушки з вати понижують резонансну частоту динаміків. Катушки фільтрів максимально віддалені одна від другої та розміщені взаємоперпендикулярно. Катушка низькочастотного динаміка намотана з досить товстого дроту 1,8мм. Стальний магнітопровід піднімає індуктивність і дозволяє зменшити кількість витків, що взагальному дуже добре для звучання.

Узагальнюючи все вищезказане можна стверджувати, що акустична система "PMPlus-100h" виконана з дотриманням всіх найсуворіших вимог та відповідає класу "Hi-End". Звичайно, не можу розповісти як звучить. Не зважаючи на те, що наразі стоять динаміки не найвижчого класу, можу сказати, що звучить краще всього того, що я чув раніше. В тому числі зробленого мною. І нехай вас не лякають габарити. Адже система займає місця трохи більше табуретів. І якщо замість неї поставити маленькі полочники, то місця більше не стане. Просто така конструкція використовує місце підставки для полочників.    Але на замовлення можемо виготовити акустичні системи інших розмірів.
  Посперечатись та обговорити дану систему можна на форумі "Майстер".
  Приватні запитання сюди.


Сторінка:  1, 2     
img